המזיקים באצרצנו:

חרקים מעופפים כמו גם זבובים יתושים מעופפים זוהי מכה מאוד לא סימפטית.
הרחקת מעופפים זהו תחום מורכב אשר כולל סוגי הדברה שונים. מלבד החקרים המטרידים זה כולל גם הדברת יונים וגם הדברת זבובים, גם הדברת צרעות וגם הדברת דבורים, כאשר יש צורך בידע מקצועי והתאמה של חומרי ההדברה הנכונים.


יתושים:
בישראל ישנם כמה סוגי יתושים אנופלס קולקס ואדס (הנמר האסייתי) וכל יתוש מתאפיין בצורה קצת שונה מהאחר לא כולם יודעים אבל יתוש בעקיצתו יכול להעביר מחלות לדוגמא: יתוש מסוג אנופלס ידוע כמעביר פוטנציאלי של מחלת המלריה עוד יתושים יודעים להעביר מחלות כמו קדחת הנילוס לכן התמודדות עם יתושים היא אחת הדברים אותם אנו צריכים לבצע על מנת לשמור על סביבתינו ללא פוטנציאל גדילה

כיצד מתפתח היתוש?
היתוש מתפתח במים שעומדים או זזים ממש ממש לאט שם מגיעה היתושה הנקבה ומטילה ביצים אל תוך המים לאחר 1-3 ימים בוקעים מתוך הביצים זחלים כל זחל נראה שונה ובתוך המים בעונה חמה תוך5-7 ימים הזחל מתגלם והופך לגולם שבמהלך עוד 1-3 ימים אותו גולם הופך ליתוש בוגר שמגיח מתוך הגולם יוצא אל חלל האויר כך שבממוצע תוך 10 ימים יש לנו התפתחות של יתוש בוגר בעונה.
יש לציין כי ביצים של יתוש מסוג אדם לאחר שהעובר התפתח בתוך הביצה יכולים לשרוד גם לאחר ייבוש של מקור המים ולכן אם מקור המים מתפתח שוב מחדש יש אפשרות שהביצה של היתוש שהייתה במקום יבש תמשיך את התפתחותה עם התחדשות מקור המים.

כיצד נבצע הדברה של היתושים?
על ידי סילוק של מקור המים העומדים והנגועים בזחלים התושים כל אחד מאיתנו יכול להדביר את היתושים הנמצאים בביתו אם התפתחות היתוש מתקיימת אך ורק בביתו או בחצרותיו אבל במידה ומקור המים הנגוע בזחלי יתושים לא נמצא בשטח ניתן לבצע ריסוס של יתושים בוגרים הדברה שכזאת מומלץ שלא לבצע לבד אלא רק על ידי מדביר מוסמך כמו יצחק המדביר הדברה של יתושים בוגרים ממומלץ לבצע לפני אירוע על מנת להפחית ולעיתים למגר את כמות היתושים בשטח.
יש לציין שליצחק המדביר ישנן פתרונות מתקדמים לניטור יתושים והדברתם.
 

הדברת מעופפים

פרטי יצירת קשר
להצעת מחיר חייגו
052-351-53-82

דוא"ל

tzahiamar123@gmail.com
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

יצחק עמר - שירותי הדברה וגיזום עצים

נותן שירות בכל הארץ