המזיקים באצרצנו:

הדברת נמלת האש

מי זאת נמלת האש?
זוהי נמלה קטנה בגודלה (1-1.5 מילימטר) המגיעה בשיירות אל אזורי הבית נשיכתה כואבת מאוד ומגרדת לאחר הנשיכה. נמלת האש היא מין שפלש לישראל בשנות ה-2000 ומאז מתרבה במהירות וכובשת אזורים מרובים בישראל. נמלת האש לא תושמד בקלות בעזרת חומרי הדברה ביתיים לכן מומלץ לפנות למדביר מוסמך לפתרון הבעיה. המדביר שיגיע אליכם יבצע סריקה ניטור והדברה של הנמלים באופן מקצועי ללא כל טרחה מצדכם.

כיצד נדע שנמלת האש נמצאת בשטח?

לא נצליח לשמוע את נמלת האש וגם בגלל גודלה הקטן לא תמיד נצליח להבחין בנוכחות הנמלה אבל כאשר הנמלה תנשך אחד מאיתנו נרגיש זאת היטב ולעיתים בגלל גודלה הקטן של נמלת האש הקטנה לא נדע בכלל מה עקץ אותנו ישנם לא מעט אנשים המבלבלים בין נשיכת נמלת האש לעקיצת יתוש.
נמלת האש נושכת אותנו בדרך כלל כאשר היא נלכדת בין הבגד לעור הגוף הנשיכה כואבת ויוצאת כוויה שיכולה להיות בין כמה שעות לכמה ימים יכול להיות שאצל חלק מאיתנו תתפתח תגובה אלרגית חריפה לעקיצתה של נמלת האש.

במקרה של עקיצה ניתן למרוח חומרים משכחי כאבים ולהצמיד קרח למקום העקיצה.

במקרה של אלרגיה שנוצרת מעקיצה של נמלת האש יש לפנות למרפאה הקרובה על מנת להתייעץ עם רופא להמשך טיפול.

נמלת האש עלולה לפגוע גם בחיות הבית ובחיות המשק ועלולה לגרום לעיוורון כאשר היא עוקצת ליד העין. 

כיצד הנמלה עוברת ממקום למקום?
נמלת האש מתפתחת בקצב מהיר מאוד והיא בהחלט תופסת שטחים גדולים בנוכחותה כך שכדאי לבדוק עם השכן גם סובל מנמלת האש בחצרו ואז למנוע התפשטות של הנמלה ברחבי השכונה. הנמלה ניתנת להעברה על ידי האדם בפריטים בודדים על ידי העברת עציצים נגועים בנמלי אש הם יועברו ממקום למקום ומיד יחלו לכבוש את השטח מנמלים אחרות הנמצאות בו.

לדוגמא: השכן שלכם מביא הביתה עציץ נגוע בנמלת האש סביר להניח שתוך זמן קצר גם אצלכם בחצר תהייה נמלת האש. 

ראיתי ונעקצתי נמלת האש נמצאת אצלי מה עליי לעשות?

נמלת האש ידועה בקצב התרבות מהיר לכן יש לברר עם השכנים הקרובים האם גם הם סובלים מנמלת האש ואם כן לטפל יחד בנמלת האש כך ההדברה נגד נמלת האש תהייה יותר אפקטיבית לכול הסובלים באזור הנגוע בנמלי אש.


נעקצתם ולא יודעים למה? צלצלו ליצחק המדביר -0523515382
 
פרטי יצירת קשר
להצעת מחיר חייגו
072-33-80-376

דוא"ל

tzahiamar123@gmail.com
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

יצחק עמר - שירותי הדברה וגיזום עצים

נותן שירות בכל הארץ