המזיקים באצרצנו:

עם בוא החורף, אנחנו חייבים להתכונן. להכין את הבית וגם את החצר. זה כולל כריתה וגיזום עצים אשר מהווים סיכון בטיחותי עבור עוברי אורח אשר עלולים להינזק בעקבות קריסה של עצים או ענפים. 
 
כאשר מתקרב החורף אנחנו מצטיידים בלבוש חם, בתנורי חימום, דואגים לשחרר סתימות בבורות הניקוז על מנת שאלו יקלטו את מי הגשמים אך לא תמיד אנחנו זוכרים את העצים שהתפשטו והסתעפו במהלך האביב והקיץ. אלו עלולים להוות מפגע חמור ומסוכן במקרים של סערות חורף קשות. עצים שקורסים עלולים להוות סיכון ממשי לחיי אדם, הם עלולים להזיק לרכוש ובאופן כללי קריסה בלתי מבוקרת של ענפים מהווה פגיעה משמעותית בעץ שלא תמיד יוכל להשתקם אחר כך. כריתה וגיזום עצים באופן מבוקר עשויים לפתור את כל הבעיות הללו.
 
כריתה וגיזום עצים – למה זה חשוב?
למעשה ישנה חשיבות רבה לביצוע של  גיזום עצי פרי, גיזום דקלים או של כל עץ אחר. נמנה להלן את היתרונות ואת החשיבות של גיזום מבוקר ומקצועי של העצים.
  • יופי ואסתטיקה – העץ הנגזם על ידי אנשי מקצוע, ייהנה מיופי וממראה נאה ומטופח.
  • בריאות העץ – עץ אשר נגזם מעת לעת נהנה מחוסן וחוזק כאשר הוא הופך להיות עץ בריא וחזק בעקבות כך.
  • בטיחות – עץ גבוה כמו עץ דקל הינו עץ אשר עלול לפגוע בחוטי חשמל כמו כן כאשר ענפיו רחבים מאוד – הם עלולים לקרוס ולפגוע ברכוש או גרוע מכך – בעוברי אורח. חשוב ושווה לשלם עבור כריתת עץ דקל מחיר ובלבד למנוע את הסכנות הללו.
     
כריתת עץ – רק עם אישור
כאשר העץ מפריע לנו ולא ממש משנה מאיזו סיבה, בין אם זה כי נמאס לנו לתחזק את העץ ובין אם זה בגלל שהוא מסתיר לנו את הנוף. כמו כן במקרים אשר בהם הוא מפריע לנו בביצוע תכניות בניה וכדומה – בכל אותם מקרים לא נוכל להחליט על כריתה של העץ ומיד לבצע את התכנית. גם אם מדובר ברצון לבצע כריתת עץ בחצר פרטית כאשר לכאורה נדמה כי מדובר בעניין פרטי שלנו – עדיין אין לנו את האפשרות מבחינה חוקית לעשות דבר ללא אישור מיוחד מטעם פקיד היערות. כאשר אנחנו מגישים את הבקשה – עלינו לנמק את הסיבה לכריתה של העץ, אנחנו צריכים לפרט באיזה סוג של עץ המדובר כאשר על פי כל הנתונים תוכל להתקבל ההחלטה.
 
כריתת עץ דקל מחיר משתלם
כאשר אנחנו דנים בנושא של גיזום דקלים או כריתת עץ בחצר פרטית כמו גם בכל מקום אחר – אנחנו חייבים לפנות אל אנשי מקצוע אשר יודעים איך וכיצד לבצע את הדבר מבלי לפגוע בעצים ומבלי לגרום להם נזקים מיותרים.
 
גיזום נכון על ידי יצחק עמר שירותי הדברה וגיזום עצים - יחזק את העץ ויתרום לבריאותו וכמובן ימנע תופעות אשר יסכנו עוברי אורח או רכוש.
 

כריתה וגיזום עצים

פרטי יצירת קשר
להצעת מחיר חייגו
072-33-80-376

דוא"ל

tzahiamar123@gmail.com
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

יצחק עמר - שירותי הדברה וגיזום עצים

נותן שירות בכל הארץ