המזיקים באצרצנו:

הטרמיט הינו בעל חיים קטן וחיוור. הוא מתגורר במושבות ענק יחד עם מאות אלפי פריטים כמוהו. הקינים של הטרמיטים הם בתוך הקרקע או ברהיטי עץ כמו משקופים וארונות. הם אוכלים את העץ מבפנים מבלי שניתן לזהות את הדבר מבחוץ. עד שביום בהיר הרהיט מתפורר או אפילו קורס. איך מתפטרים מהמכה של הטרמיטים?

הטרמיט הינו יצור קטן מאוד אך הוא חי במושבות ענק של מאות או אפילו עשרות אלפי פריטים כאשר יחד הם עמלים בשקדנות על כרסום של רהיטי עץ . לעיתים נמצאים אלפי טרמיטים בתוך המשקופים ואוכלים אותו מבפנים עד שלפתע הוא קורס ואנחנו מגלים כי הוא ריק לגמרי מתוכן.

איך מזהים את הטרמיטים?
איך נדע כי יש להזמין מדביר טרמיטים? מתי נזהה כי אכן מדובר במכה של טרמיטים? אז האמת שבאופן פיזי קשה מאוד לזהות את הטרמיטים. הם יוצאים בעיקר בשעות החשיכה והם נעים במנהרות נסתרות משלהם. אך כאשר אנחנו מגלים מצבורים של חול סמוך למשקופים או בפינות החדר – מהווה הדבר אות כי ישנה קבוצה של טרמיטים עמלנים אשר פועלים במקום.

ישנה אפשרות נוספת והיא לנסות להחדיר מברג או מזלג אל תוך החיבור של המשקוף. אם אלו יצליחו לחדור בקלות כנראה שהטרמיטים כבר הספיקו לחסל את תוכן המשקוף. או אז יהיה עלינו להזעיק מדביר טרמיטים בכדי שהוא ינסה למגר את המכה.

גיליתם טרמיטים? מה עושים עכשיו?
אם גיליתם כי הטרמיטים חיים אתכם תחת אותה קורת גג – עליכם לפנות אך ורק אל מדביר מקצועי אשר מציע את הטיפול בטרמיטים. מדביר טרמיטים חייב להכיר היטב את אופן ההתנהלות ואת המאפיינים של הטרמיטים בכדי שהוא יצליח למגר את המכה. הדברת הטרמיטים אינה דומה כלל להדברת פרעושים או פשפשי מיטה ועל כן  מדביר פרעושים או מדביר פשפשי מיטה לא יוכל להתמודד מול הטרמיטים. למעשה הקן של הטרמיטים נמצא במעמקי האדמה שם נמצאת המלכה. אם לא נטפל בקן אשר ממנו הם מטפסים במחילות אל העץ שנמצא בבית – לא נצליח לפתור לגמרי את כל הבעיה מהשורש.

כיום מוקבל להדביר מפני הטרמיטים באופן כזה – קודחים באמצעות ציוד מיוחד לאורך הקירות ומזריקים חומרי הדברה ייעודיים אשר ישפיעו על הטרמיטים. כך מגיעים חומרי ההדברה לכל אורך הציר אשר בו נעים הטרמיטים ובכך למעשה עוצרים את הטרמיטים.

הדברה כימית או הדברה ירוקה
שאלת השאלות כאשר אנחנו באים לבצע הדברה היא – מה עדיף, הדברה כימית או הדברה ירוקה. מדביר ירוק יוכל בהחלט לבצע את ההדברה בדיוק כמו מדביר פשפשי מיטה או מדביר טרמיטים המציע את ההדברה באמצעות חומרים כימיים. ההבדל הוא במהירות התגובה של החומר.

מדביר ירוק שהוא מדביר פרעושים או טרמיטים כמו גם כל מזיק אחר יבצע את ההדברה בחומרים ידידותיים לסביבה אך התועלת לא תושג באופן מידי בהשוואה להדברה הכימית. 

יצחק עמר – הכתובת להדברה המושלמת!

מדביר טרמיטים

פרטי יצירת קשר
להצעת מחיר חייגו
052-351-53-82

דוא"ל

tzahiamar123@gmail.com
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

יצחק עמר - שירותי הדברה וגיזום עצים

נותן שירות בכל הארץ